Türkçe Dersi Kaynak Siteniz | MesutHayat.Com
Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi
Türkçe Dersi Kaynak Siteniz | MesutHayat.Com Konu Bilgileri
Konu Başlığı : Anadolu Üniversitesi'nin 2012-2013 eğitim-öğretim dönemi kayıt tarihleri belli oldu
Yazar : Mesut Hayat Konuyu Paylaş :
Cevap Sayısı : 0 Görüntüleme : 1030


Anadolu Üniversitesi'nin 2012-2013 eğitim-öğretim dönemi kayıt tarihleri belli oldu
Konu: 2,964
Mesaj: 4,748
Teşekkür: +26381
Cinsiyet: Bay
Katılış Tarihi: 17/07/2012

Anadolu Üniversitesi'nin 2012-2013 eğitim-öğretim dönemi kayıt tarihleri belli oldu

Anadolu Üniversitesi'nin (AÜ) 2012-2013 eğitim-öğretim döneminde açıköğretim, iktisat, işletme fakülteleri için internet başvurusu ve kayıt işlemleri 10-25 Eylül'de gerçekleştirilecek.

264552.jpg

AÜ Rektörlüğü'nden yapılan açıklamada, 2012 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) ile yerleştirilip kayıt yaptıracak adaylar, ''yatay geçiş'' ve ''Anadolu Üniversitesi Yabancı Uyruklu Öğrenci Sınavı (AYÖS)'' ile kayıt hakkı kazananların internet başvurularının ve kayıt işlemlerinin 10-25 Eylül'de gerçekleştirileceği bildirildi.
Açıköğretim, İktisat, İşletme fakültelerinin tüm bölüm ve programlarında öğretimin, ders geçme esasına ve kredili sisteme göre yürütüldüğü, dönem esasına dayalı akademik takvim uygulandığı vurgulanan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:
''Açıköğretim, İktisat, İşletme fakültelerine yerleştirilen adayların kayıt işlemleri, 'internet başvurusu' ve 'açıköğretim fakültesi bürolarından kayıt' olmak üzere iki aşamada gerçekleştirilecektir. İnternetten başvuru işlemleri, 10 Eylül'de başlayıp 25 Eylül'de sona erecektir. İnternetten başvuru adresi, 'http://kayit.anadolu.edu.tr'dir. İnternetten başvuru süresi kesinlikle uzatılmayacaktır. İnternetten başvuru yapmak kayıt için yeterli değildir.

Adaylar, internet başvuru işlemi sonunda oluşturacakları 'internet başvuru belgesi'nin yazıcı dökümünü alarak, AÜ Açıköğretim, İktisat, İşletme fakülteleri Dönemlik-Kredili Sistem '2012-2013 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Kılavuzu'nda açıklanan diğer kayıt belgelerini de hazırlayacak. Adaylar, Vakıfbank'a ödemelerini yaptıktan sonra illerdeki Açıköğretim fakültesi bürolarından bürolarına bizzat başvurarak kayıt yaptıracaklardır. Adaylar, 10-25 Eylül'de illerde bulunan açıköğretim fakültesi bürolarına bizzat başvurarak kayıtlarını gerçekleştireceklerdir.''
Açıklamada, mazeretleri nedeniyle kayıt yaptıramayanlar 26, 27 ve 28 Eylül'de bizzat veya yakınları aracılığıyla kayıt yaptırabilecekleri de kaydedildi.

3.jpg


Türkiye'nin En Kaliteli Türkçe Dersi Kaynak SitesiTeşekkür Edenler:
Alıntı Yap
.Hızlı Menü:


Konuyu Okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Türkiye
Powered by MyBB © 2002-2018 MyBB Group
Forum Destek Yetkilisi: Samed BAYRAM


Tasarım