Türkçe Dersi Kaynak Siteniz | MesutHayat.Com

Orjinalini görmek için tıklayınız: 2016 - 2017 Türkçe Dersi Yeni Kaynak Flash Diski Çıktı
Şu anda (Arşiv) modunu görüntülemektesiniz. Orjinal Sürümü Görüntüle internal link
Sayfalar: 1 2 3 4
usb-2017.gif

Merhaba sevgili MesutHayat.Com'un değerli üyeleri,

Sizlerden gelen yoğun talep üzerine Türkçe Dersi Kaynak Flash Diski 2016-2017 Eğitim ve Öğretim dönemine göre güncellenme çalışmalarında sona gelinmiştir.

Hazırlamış olduğumuz bu Türkçe Dersi Yeni Kaynak Flash Diskinin satış fiyatı kargo dahil 50 TL olarak belirlenmiştir. 8 GB depolama kapasitesi bulunmaktadır. Yapmanız gereken ise buraya tıklayıp açılan sayfadaki banka hesaplarından birine Türkçe Dersi Yeni Kaynak USB Bellek için 50 TL'yi Havale veya EFT yoluyla yatırıp, kargolamanın yapılacağı bilgileri girmek. 24 saat içinde de ödemenizin ulaştığına dair Özel Mesaj Kutunuza mesaj gönderiliyor.

İnternette kaynak arayacak vaktiniz kısıtlı olabilir. İnternete girme imkanınız olmayabilir. İnternetiniz kotalı olduğu için dosyaları indiremiyor olabilirsiniz. Kaynakları bir arada görmek istiyor olabilirsiniz. Bu örnekleri çoğaltabiliriz. Kısaca bir Türkçe Öğretmeninin ihtiyacı olabilecek her şey göz önüne alınarak hazırlandı.

Gönderimler Aras Kargo ile Afyonkarahisar'dan yapılacaktır. Sipariş verdikten sonra en geç 3 iş günü içinde de kargo bilgileriniz tarafınıza iletilecek. Hafta sonları kargo gönderimi yapılmamaktadır. Afyonkarahisar'da olan arkadaşlar elden teslim alabilirler. Tarafınıza gönderilen kargolar size ulaşılamaması durumunda 3 gün şubede bekletilir. Bu 3 gün içinde kargoyu teslim almazsanız kargonuz bize geri gönderilir. Geri gelen kargonuzun tekrar gönderimi karşı ödemeli olarak yapılır.

Kargonuzu teslim alırken mümkünse kuryenin yanında açıp mutlaka hasarlı olup, olmadığını kontrol ediniz. Kırık yada hasarlı gelmesi durumunda tutanak tutturunuz. Hasarlı yada kırık gelmesi durumunda tutanak tutturmadıysanız hasarın tazmini için kargo firmasından herhangi bir şey talep edemiyoruz. Gönderilen tüm USB Belleklerin içeriği kontrol edilmiş olup, sizlere çalışır vaziyette gönderilmiştir.

Sunular bilgisayarda MS PowerPoint programı ile hazırlanmıştır. Akıllı Tahtalarda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Her sınıf için ayrı dokümanlar bulunmaktadır.

Sormak istediğiniz bir şey olursa da tarafıma özel mesaj atabilir yada e-posta gönderebilirsiniz.

Şimdiden güle güle kullanın arkadaşlar.


Sipariş Vermek ve Ödeme Bildirimi Yapmak İçin Tıklayın.

Dikkat: ATM'den para yatıracak arkadaşlar Finansbank hesabını tercih etmelerini tavsiye ederim. Finansbank ATM'lerinden yapacağınız işlemde herhangi bir masraf alınmayacaktır. Diğer bankaların ATM'lerinden kartsız işlem yoluyla ödeme yapmanız durumunda işlem ücreti alacaktır. İnternet şubesi kullanan arkadaşlar istedikleri banka hesabına EFT & Havale yapabilirler.

Türkçe Dersi Yeni Kaynak Flash Diski Satın Alan Kişilerin Dikkatine!
Gönderilen Flash Diski amacı dışında kullanan, çoğaltan ve satmaya çalışan kişilerin tespitinin söz konusu olduğunda haklarında yasal işlem başlatılacağını bildiririz.


NOT: TÜRKÇE DERSİ KAYNAK FLASHDİSKİNİ GEÇEN YIL TEMİN EDEMEMİŞ ÖĞRETMENLERİMİZ İÇİN KISA SÜRELİĞİNE SATIŞA ÇIKARDIK. ÇOK BÜYÜK DEĞİŞİKLİKLER YAPAMADIK. BİLGİNİZE...

Gönderilecek Olan Akıllı Tahta Uyumlu Flash Diskin İçeriği

-2016-2017 Türkçe Dersi ve Yetiştirme Kurs Yıllık planları

-Çalışma Kağıtları: Ders içinde ve ünite sonunda kullanabileceğiniz birbirinden kaliteli ve öğrencilerin ilgisini çeken kazanımlara ve öğrenci düzeyine uygun çalışma kağıtları.

-Akıllı Tahta Uyumlu Sunumlar: Yeni müfredattaki kazanımlara uygun olarak özenle hazırlanmış sunumlar. Sunular power pointte hazırlanmıştır.

-Konu Testleri: Hem derste hem de yetiştirme kurslarında kullanabileceğiniz her konuya ait Konu Testleri.

-Ders Notları: Öğrencilere dağıtabileceğimiz konuyu pekiştirmede kullanabileceğiniz kısa ders notları.

-Proje Görevleri: Proje görevlerinde yönergeler, ölçekler ve değerlendirme tabloları

-Zümre Toplantıları: Yönetmeliklere uygun olarak hazırlanmış Sene Başı, İkinci Dönem, Sene Sonu ve Bölge Zümre örnekleri

-Yazılı Kağıtları: Mesut Hayat ve sitedeki öğretmenlerimizin uygulamış olduğu ve paylaştığı yüzlerce yazılı örneği

-Deneme sınavları: TEOG sınavına uygun hazırlanmış, öğrencilerin kendilerini gerçek sınavdaymış gibi hissetmelerini sağlayarak öğrencileri değerlendirebileceğiniz deneme sınavları.

-Afiş ve Kavram Haritaları: Gerek derste projeksiyondan yansıtılarak gerekse çıktısı alınarak panolarda kullanılabilecek çeşitli afiş, tablo ve şemalar.

-BEP Bireyselleştirilmiş Eğitim Programları ve örnekleri.

-Sınav Analizleri Yazılılar ve test sınavları için değerlendirme ve analiz program ve belgeleri.

-Dersiçi Performans: Ders içi performansı ölçmeye yarayan ölçekler.

-Belirli Gün ve Haftalar: Kutlama Programları, Belirli Gün ve Haftalara ait çeşitli kutlama programları, tüm bayramlara ait hazır programlar, dokümanlar.

-Rehberlik Faaliyetleri: Sınıf Rehberliğine ait planlar, etkinlikler, anketler, değerlendirmeler, raporlar, hikayeler....

-ŞÖK: 5, 6, 7 ve 8. sınıf Şube Öğretmenler Kurulu Toplantıları örnekleri.

-Gezi Belgeleri Gezi düzenlerken lazım olabilecek dökümanlar ve örnekler.

-Resmi Belgeler: Yeri geldiğinde kullanabileceğimiz çeşitli resmi evrak örnekleri, Yönetmelik ve Mevzuatlar.

-Seçmeli Dersler: Okuma Becerileri, Yazarlık ve Yazma Becerileri, Değerler Eğitimi, Düşünce Eğitimi, Halk Kültürü, Medya Okuryazarlığı, Satranç ve Zeka Oyunları gibi dersler için çeşitli dökümanlar

-Yarışma Sunu ve belgeleri...

-Sınıf ve okul panosu dökümanları...

-Okul dergi ve gazetesi hazırlarken kullanabileceğiniz dokümanlar...

-Türkçe dersinde kullanabileceğiniz pratik bilgiler...

-Egzersiz plan ve dokümanları...

-Çeşitli dokümanlar...

-MesutHayat.Com'daki dokümanların %90'ı ve ayrıca daha fazla doküman...

-Yaklaşık 4 GB'lık Dev Arşiv...
Hocam birkaç ekran görüntüsü ekleyebilirseniz daha iyi olur kanısındayım. Teşekkürler.
teşekkürler
Hocam ,içeriği hakkında bilgi verebilir misiniz?
Geçen senekinden bir farkı var mı hocam?
geçen yılki cd ile içerik olarak aynı mı yeni mi hazırlandı
Sayfalar: 1 2 3 4