8.Sınıf Zaman Ayarlı Türkçe Soru Bankası

8. Sınıf – Türkçe Etkinlikli Kazanım Soru Bankası

8. Sınıf – Türkçe Zaman Ayarlı Kazanım Soru Bankası

Türkiye’de Türkçe alanında ilk defa bu kitapta, konu ve kazanımlarına göre ayrılmış bir çalışma göreceksiniz. Sizin için 8. sınıf kazanımlarının tümünü temel alarak tüm konularla ilgili sorulara yer verdik. Hazırladığımız sorular sizlere tüm kazanımları kavratıp konuyu tam olarak öğrenmenizi sağlayacaktır.

Sevgili öğrenciler, eğitim-öğretim hayatınızdaki başarılarla hayatınıza yön vereceksiniz. Geleceğinize yön vermek için önünüzde “Liselere Giriş Sınavı” var. Hayallerinizdeki okullarda okuyabilmek için bu sınava planlı ve yoğun bir şekilde hazırlanmanız gerekmektedir. Bunun bilincinde olarak başarınızı artırmak, bu sınavda çıkabilecek soruları tanıtmak adına yeni sınav sistemine uygun sorulara da yer verdik. Sınıfta öğreneceğiniz her konu ve kazanımdan sonra o konu ve kazanımlarla ilgili gruplandırılmış testlerimizi çözerek başarıya bir adım daha yaklaşacaksınız.

“Zaman Ayarlı Kazanım Soru Bankası” kitabımızdaki tüm sorular MEB 8. sınıf müfredatındaki kazanımlara göre hazırlandığı için sınavlara en iyi şekilde hazırlanmanıza yardımcı olacaktır. Kitaptaki sorular konuları öğrenip öğrenmediğinizi ölçmektedir. Kazanım ve konularına göre ayrılmış sorularımız öğrenemediğiniz konuları tespit etmenizi de kolaylaştıracaktır.

Şunu unutmayın: Sadece ders çalışılarak başarılı olunmaz. Bunun yanında doğru kaynaklar da seçilmelidir. “Etkinlikli Kazanım Soru Bankamızı” seçerek hem okulda hem de LGS’de bir adım önde olacaksınız.

Zaman Ayarlı Kazanım Soru Bankası ile artık Liselere Giriş Sınavı çantada keklik.

  • ISBN: 9786257021234
  • Yazarı: Mesut HAYAT
  • Branş: Türkçe
  • Sınıfı: 8.Sınıf
  • Sayfa Sayısı: 448

Örnek sayfalara ulaşmak için buraya tıklayınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Scott AjansScott Ajans tarafından ❤️ ile tasarlanmıştır